1000 nowych mieszkań w Nowej Soli!

Firma PKM Zachód rozpoczęła wielką inwestycję mieszkaniową na terenie miasta Nowa Sól. W sąsiedztwie lasu i w odległości kilku kilometrów od drogi szybkiego ruchu powstanie nowoczesne osiedle, na którym zostanie wybudowanych prawie 900 mieszkań w nowoczesnej technologii i pięknym wzornictwie. Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od Zielonej Góry. Inwestycja rusza już teraz a pierwsze mieszkania będzie można rezerwować już w marcu. W każdym z budynków będą nowoczesne windy. Osiedle będzie posiadało bardzo atrakcyjną infrastrukturę.To nie pierwsza inwestycja firmy PKM Zachód w regionie. Firma jest inwestorem, który ukończył budowę Osiedla Mazurskiego w Zielonej Górze i buduje również w innych miastach naszego województwa. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.pkmzachod.pl. To sprawdzony deweloper, który cały czas pozytywnie zaskakuje swoich klientów doborem lokalizacji budowanych nieruchomości i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:
www.pkmzachod.pl
biuro@pkmzachod.pl
tel:500592811
Osiedle Mazurskie
Złote Kąty
#pkminwestycje
#pkmsponsoring
#złotekąty
www.ekopolsc.pl
#pkminwestycje
Eko-Pol

UWAGA: niniejsza strona www oraz informacje na niej podane nie stanowią oferty z rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie oznaczają rozpoczęcia sprzedaży lokali w rozumieniu ustawy z dnia 16.09.2011r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (t.j. Dz.U. z dnia 07 lipca 2017r., poz. 1468). Chętnych do rezerwacji najlepszych lokali zapraszamy do kontaktu w celu zawarcia odpowiedniej umowy rezerwacyjnej, poprzedzającej rozpoczęcie procesu sprzedaży inwestycji.