Urządzaj z nami swoje wnętrza

Pierwszy krok juz za Tobą – mieszkanie kupione! Teraz pora pomyśleć o jego urządzeniu! Jeżli nie zatrudniasz w tym celu fachowca, skorzystaj z naszych porad i wskazówek! Zajrzyj do banku wiedzy budowlano-dekoratorsko-wykończeniowej i działaj!

W tej części strony internetowej znajdziesz wiele ciekawych:

  • aranżacji
  • porad
  • wyjaśnień co jest czym

Zaglądaj tutaj regularnie!

Mieszkanie z antresol?

wybor-podlogi

Wybór podłogi do mieszkania

Kupiłeś mieszkanie z antresolą i zastanawiasz się jak je wykończyć? Podpowiadamy jakiego typu schody wybra? i jak zaaranżowaz antresolę. Przed Tobą niesamowicie trudne zadanie – wybór podłogi do mieszkania. Co wybrać? Dywan, panele, wykładzinę, linoleum czy może parkiet lub kafelki? Opowiadamy o wadach i zaletach oraz o tym od czego uzależniać decyzję przy wyborze podłogi.
farba-czy-tapeta

Co na ścianę?

Modern office interior.3d render.

Biuro w mieszkaniu

Zastanawiasz się jak wykończyć wnętrze? Co będzie lepsze farba czy tapeta? Panele czy boazeria? Tynk strukturalny czy kamień ścienny? Przeczytaj nasz artykuł, znajdź swoją inspirację i działaj! Myślisz o tym aby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zaaranżować biuro w mieszkaniu? Podpowiemy Ci o czym należy pamiętać i jak się za to zabrać, by poszło szybko, sprawnie i by Twoje nowe biuro było funkcjonalne!
 Urban apartment - contemporary interior in black and white

Urządzanie salonu

 K2

Urządzamy kuchnię

Urządzanie salonu w mieszkaniu to ciężka sztuka. W zależności bowiem od tego jakie funkcje spełniać ma ten pokój (czy ma być tylko salonem, czy jednocześnie jadalnią i sypialnią lub też biurem), różne powinno być zagospodarowanie przestrzeni. Sprawdź jakich błędów unikać projektując kuchnię. Dowiedz się jak podzielić kuchnię na strefy i jak zagospodarować każdy fragment przestrzeni pomieszczenia, które jest sercem domu!
 fitness center with equipment

Siłownia w mieszkaniu

zapasy-piwnica

Urządzamy piwnicę

Chcesz urządzić w swoim mieszkaniu mini-siłownię? Sprawdź od czego zacząć i w jaki sposób przygotować swoje wnętrze, by można było w nim ćwiczyć. Nasze pomysły pozwolą ci szybko i sprawnie zorganizować siłownię w domowym zaciszu. Urządzaj z nami swoją piwnicę. Dowiedz się co i w jaki sposób przechowywać w piwnicy, by się zmieściło i przetrwało kolejny sezon.