Uroczyście otworzyliśmy ukończony przez nas żłobek w Otyniu.

Nasza firma PKM Zachód miała olbrzymią przyjemność uroczystego otwarcia żłobka „Baśniowa Kraina” w Otyniu. Jako wykonawcy niezmiernie cieszymy się, że najmniejsi obywatele mają swoje przytulne miejsce! Wśród przybyłych licznie gości pojawili się między innymi: Wojewoda Lubuski- Władysław Dajczak, Poseł na Sejm- Jacek Kurzępa i Pani Iwona Kusiak- z-ca Dyrektora Gabinetu Zarządu z Urzędu Marszałkowskiego. Gości powitała Burmistrz Otynia, Pani Barbara Wróblewska, która w kilku słowach opowiedziała o potrzebie i kulisach wybudowania Żłobka w tym miejscu, nie szczędząc przy tym podziękowań wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Po oficjalnym przecięciu wstęgi, zaproszeni na uroczystość, mogli w końcu zacząć zwiedzać budynek. Gości zaskoczyło bardzo bogate wyposażenie żłobka oraz mnóstwo dostępnej dla dzieci przestrzeni wewnątrz. Wybudowany w Otyniu Publiczny Żłobek „Baśniowa Kraina” jest ukoronowaniem starań Gminy Otyń o stworzenie w jednym miejscu, w otoczeniu istniejących już obiektów szkolno-przedszkolnych z placami zabaw i boiskami sportowymi, swoistego centrum opiekuńczo-wychowawczego. Półtora roku wcześniej tuż obok powstało Przedszkole dla ponad stu dzieci. Żłobek w Otyniu powstał dzięki rządowemu programowi „Maluch Plus”2018.
Całość inwestycji to 2 100 000.00 zł, z czego dofinansowanie stanowi 1 200 000.00 zł. Godny podkreślenia jest fakt, że zaprojektowany i zbudowany w rekordowo krótkim czasie Żłobek został wyposażany w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i pomieści w trzech różnych grupach wiekowych aż sześćdziesięcioro dzieci. Budowa rozpoczęła się 18 maja 2018r, kiedy to miało miejsce pierwsze symboliczne wkopanie szpadla na placu budowy, by po niespełna 262 dniach, nastąpiło już jego pełne otwarcie i przekazanie do użytku.

Jako wykonawca tego projektu cieszymy się szczęściem maluchów i ich rodziców!

Zobacz więcej zdjęć w GALERII

PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:
www.pkmzachod.pl
biuro@pkmzachod.pl
tel:500592811
Osiedle Mazurskie
Złote Kąty
#pkmsponsoring
#złotekąty
www.ekopolsc.pl
#pkminwestycje
Eko-Pol