Tomograf oficjalnie oddany!

PKM Zachód zaangażowało się w społeczną zbiórkę pieniędzy na zakup tomografu dla Szpitala w Nowej Soli. Przedstawiciele naszej firmy – Pani Prezes Monika Lisowska i Łukasz Lisowski również zostali zaproszeni na oficjalne otwarcie pracowni, w której działa już to niezwykle ważne urządzenie nazywane sercem nowosolskiego szpitala.
Na ten dzień z niecierpliwością czekało wielu. Wreszcie w ostatni czwartek zmodernizowana pracownia tomografii komputerowej została oficjalnie otwarta, a zaproszeni goście mogli zobaczyć jak wygląda i sprawuje się nowy szpitalny tomograf.

Dyrektor nowosolskiej lecznicy Bożena Osińska z przyjemnością wyliczała i dziękowała kolejno wszystkim, którzy zaangażowali się w społeczną zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu.

– Prezydent Wadim Tyszkiewicz znając nasz problem wyszedł z inicjatywą i zainteresował się tym, jak można nam pomóc. To od niego zaczęła się spontaniczna aktywność, która ruszyła m.in. stowarzyszenia i osoby indywidualnie dokładające się do zbiórki. Jestem pod wrażeniem aktywności, szczodrości i konsekwencji w nakręcaniu akcji, z jaką się spotkaliśmy. Dziękuję samorządom lokalnym, województwu lubuskiemu, firmom, jak Jost, PKM Zachód, gminom z innych województw – wyliczała dyrektor Osińska, wskazując na konkretne podmioty.

Mamy najnowocześniejszy na świecie tomograf 320 rzędowy (stary- 128) i 640 warstwowy. W Polsce są takie tylko jeszcze 3. Mam nadzieję, że wiele ludzkich istnień zostanie dzięki temu urządzeniu uratowanych.

www.pkmzachod.pl
biuro@pkmzachod.pl
Sprzedaż mieszkań :500592811
kontakt z mediami: 693110700
Family Park
Osiedle Mazurskie
Złote Kąty
Eko-Pol
www.ekopolsc.pl
Nowosolski klub karate kyokushin
#nowaodra
Tancbuda Challenge
Emilia Czerwińska
MKST Astra Nowa Sól
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Półmaraton SOLAN
Drzonkowianka PKM Zachód
#pkminwestycje
#pkm
#pkmsponsoring