To był ciężki mecz.

To był ciężki mecz sponsorowanej przez naszą firmę PKM Zachód MKST Astra Nowa Sól z Chrobrym Głogów 1:3 (21:25; 25:17; 20:25; 22:25). Nie pomogły nawet specjalnie zaprojektowane przez nas klaskacze. Wierzymy że nadchodzący bardzo szybko kolejny mecz będzie dla Koliberków zwycięski! Tego życzymy jako kibice i sponsorzy!

Więcej w Galerii

Astra i kibice

PKM Zachód było na sobotnim meczu – nie tylko sponsorowało rozgrywkę ale podziwiało najpotężniejszego zawodnika MKST Astra Nowa Sól – czyli KIBICÓW!!!Moc jest niesamowita, doping był potężny. Drużyna wie, że zawsze może liczyć na wsparcie!!!Do boju w kolejnym meczu!PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:www.pkmzachod.plbiuro@pkmzachod.pltel:500592811Family ParkOsiedle MazurskieZłote KątyEko-Pol#pkminwestycje#pkmsponsoring#złotekąty#familypark#zamoyskiego#nowaodra#ekopolwww.ekopolsc.plSpotted: Nowa SólSpotted: Nowa SólJacek Milewski Wiceprezydent Miasta Nowa SólGmina Nowa Sól

Opublikowany przez Złote Kąty Niedziela, 24 marca 2019

PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:
www.pkmzachod.pl
biuro@pkmzachod.pl
tel:500592811
Family Park
Osiedle Mazurskie
Złote Kąty
Eko-Pol
#pkminwestycje
#pkmsponsoring
#złotekąty
#familypark
#zamoyskiego
#nowaodra
#ekopol
www.ekopolsc.pl