PKM Zachód – technologia i wykonanie

Dlaczego na ulicy Ekonomicznej w Nowej Soli stosujemy specjalne fundamenty? Jest to związane z konstrukcją bloku, który jest znacznie większym obiektem niż spotykane często bloki osiedlowe. Olbrzymie gabaryty oraz masa samego budynku spowodowane dużą ilością lokali zawartych w projekcie powodują że musi być zastosowana specjalna technologia wykonania. Fundament i jego wykonanie jest to praca długotrwała i bardzo dokładna dlatego że jest to element konstrukcyjny, osadzony w gruncie, przekazujący obciążenia obiektu na grunt.

Fundament to najniżej położona część ustroju nośnego budowli lub budynku, przekazująca obciążenie na podłoże gruntowe. Powinien być zaprojektowany w taki sposób, aby w przypadku posadowienia bezpośredniego, nacisk z jego strony nie przekraczał dopuszczalnego oporu gruntu i dopuszczalnej wartości jego osiadania.

Płyta fundamentowa
Potocznie „fundament” to również część podziemna ścian konstrukcyjnych, postawionych wprost na ławach czy płytach fundamentowych. Zgodnie z zasadami sztuki budowlanej jest podstawą całego projektu i najbardziej pracochłonną jego częścią.

W Family Park w Nowej Soli właśnie kończymy kolejny etap budowy. Teraz po wykonaniu najważniejszych i najtrudniejszych prac, mury szybko będą się piąć w górę, co będą mogli Państwo zauważyć na placu budowy!

PKM Zachód – najwyższa jakość dla Was!

Po mieszkanie w państwa lokalizacji zapraszamy do naszego działu sprzedaży:
biuro@pkmzachod.pl
Sprzedaż Mieszkań Agata Szczepańska: 607943553
JTJ Nieruchomości Tomasz Jarosz: 696890686

www.pkmzachod.pl
#rodzinaPKM
#pkminwestycje
#pkm
#pkmsponsoring
#osiedlelusatia
Emilia Czerwinska
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Drzonkowianka PKM Zachód
Nowosolski klub karate kyokushin
Bartosz Czarnecki
#nowaodra
Grzegorz Hryniewicz
Wojtek Kazieczko
MKST Astra Nowa Sól
Półmaraton SOLAN
Warto Jest Pomagać
Marek Lemański
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Piotr Michalewicz
MKS ODRA Bytom Odrzański