Nasza Mistrzyni o swoich planach

Nasza Mistrzyni Emilia Czerwinska opowiada o nadchodzącej walce w Dublinie. PKM Zachód jako sponsor i najbardziej zagorzały kibic życzy połamania – czego? Dowiecie się w filmie. Są tam też istotne linki gdzie poza naszą stroną będziecie mogli obejrzeć transmisję.

Emilia Czerwińska

Nasza Mistrzyni Emilia Czerwinska opowiada o nadchodzącej walce w Dublinie. PKM Zachód jako sponsor i najbardziej zagorzały kibic życzy połamania – czego? Dowiecie się w filmie. Są tam też istotne linki gdzie poza naszą stroną będziecie mogli obejrzeć transmisję.PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:www.pkmzachod.plbiuro@pkmzachod.pltel:500592811Osiedle MazurskieZłote Kąty#pkmbudowa#pkminwestycje#pkmsponsorig#złotekąty#zamoyskiegoZielona Góra i okoliceSpotted: Zielona GóraEmilia Czerwińska- Trener Personalny

Opublikowany przez PKM Zachód Piątek, 22 lutego 2019

PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na:
www.pkmzachod.pl
biuro@pkmzachod.pl
tel:500592811