Nowoczesne mikroapartamenty na każdą kieszeń

Komfortowe mieszkanie na metrażu dużej kawalerki  – wszystko na miejscu. Nowocześnie, ciekawie, funkcjonalnie, wygodnie i w atrakcyjnej cenie! W budynku przy Augustowskiej  powstają również kawalerki!
  • 4 Komfortowe w pełni funkcjonalnych mikroapartamentów
  • Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie
  • Własne lokum za pierwsze zarobione  pieniądze – idealne dla młodych!
  • Nowoczesny design i przytulne mieszkanko w jednym
  • Mieszkanie zamiast stancji i akademika – TWOJE już na zawsze

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób startujących w dorosłe życie – absolwentów i studentów, którzy potrzebują małego, ale i komfortowego mieszkania, w którym swobodnie można prowadzić wygodne życie. Mikroapartamenty (kawalerki) to również doskonałe wyjście dla tych, którzy poszukują małego mieszkania dla singli i osób preferujących samotny tryb życia. Mikroapartamenty zlokalizowane w Starterze na Osiedlu Mazurskim to 4 mieszkania o powierzchni około 30 metrów kwadratowych składające się z dużego salonu, kuchni, łazienki i korytarza oraz balkonu. Dla każdego mieszkania przewidziano także piwnicę, która będzie dodatkową powierzchnią do przechowywania rzadziej używanych sprzętów.

Mieszkania dla młodych zlokalizowane są w bardzo przyjemnej okolicy – na obrzeżach miasta z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim otoczeniu lasów. To doskonałe miejsce w którym po całym dniu ciężkiej pracy czy nauki można się zrelaksować i wypocząć oraz nabrać energii na kolejne działania.

Dodatkowym atutem jest doskonale zorganizowana komunikacja miejska funkcjonująca w okolicy osiedla przez całą dobę – liniami autobusowymi można dostać się w dowolną część miasta o każdej porze dnia i nocy. Dla niezmotoryzowanych mieszkańców znalazły się również liczne ścieżki rowerowe i trasy piesze – dobrze  oświetlone, wygodne, bezpieczne.

Bliskie sąsiedztwo dużych sklepów, ośrodka zdrowia, szkół, terenów rekreacyjnych sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla młodego aktywnego człowieka. Osiedle Mazurskie to w zasadzie enklawa – wszystko jest tu na wyciągnięcie ręki. Wszystkie codzienne  sprawy  można załatwić na miejscu –  bez konieczności wyjeżdżania do centrum miasta.

Mikroapartamenty na Osiedlu Mazurskim to doskonałe rozwiązanie dla ludzi żyjących eko – ekonomicznie i ekologicznie. Mała powierzchnia mieszkania i sprzęty ograniczone do koniecznego minimum, zagwarantują również minimalne koszty związane z utrzymaniem mieszkania i codziennym funkcjonowaniem.  To tanie mieszkania, w który można prowadzić codzienne wygodne życie! Sprawdź teraz!

Zamień mieszkanie studenckie lub akademik na swoje własne mieszkanie!
Jeśli masz możliwość – zainwestuj we własną nieruchomość. Po co płacić komuś za coś, co nie będzie Twoje, skoro możesz tyle samo płacić „na swoje”?
Fakt, za mieszkanie docelowo zapłacisz nieco więcej, ale to inwestycja w Twoje własne mieszkanie! W ciągu 5 lat studiów za wynajem mieszkania zapłacisz mniej więcej 1/5 lub ¼ wartości nowego mieszkania na Osiedlu Mazurskim (w zależności od wielkości lokalu), a czy nie lepiej dołożyć jeszcze trochę i mieć swoje pierwsze mieszkanie jeszcze przed 30tką?

Możliwości finansowania
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdego studenta stać na mieszkanie. Jeśli jednak jesteś zdecydowany, a nie dysponujesz oszczędnościami – zgłoś się do Nas. Razem znajdziemy rozwiązanie i dołożymy wszelkich starań by pomóc ci uzyskać dofinansowanie na start!